Kampioenenoverzicht 2021 - Sportprijs Utrecht

Hieronder een overzicht van de kampioenen van 2021*, verdeeld over WK, EK, internationaal, NK,  Olympische en Paralympische Spelen, Utrechtse teamprestaties en overige. Al deze sporters maken kans op de titel Sportvrouw, Sportman, Sporttalent en Sportploeg van 2021.

*Sporters wonend of sportend in Utrecht (zie ook reglement).

Kampioenenoverzicht 2021

NAAMSPORTPRESTATIE
Ilias Ennahachikickboksen1e WK ONE championship vlieggewicht
Dafne Schippersatletiek3e WK estafette 4x 100 meter
Marcel Sterkenburgworstelen1e WK junioren klasse -tot 82 kg
Tyrone Sterkenburgworstelen2e WK junioren klasse tot 87 kg
NAAMSPORTPRESTATIE
Lars Balk
hockey1e EK
Jos van Emdenwielrennen3e EK mixed relay
Jonas de Geushockey1e EK
Inge Janssenroeien1e EK dubbelvier
Jip Janssen
hockey1e EK
Lay de Jongroeien3e EK roeien lichte dubbelvier
Vincent Gorisroeien3e EK roeien lichte dubbelvier
Robbert Kempermanhockey1e EK
Jurriën ten Kleijparacycling3e EK
Josine Koninghockey1e EK
1e Europese clubkampioenschappen
Malou Pheninckxhockey1e EK
Marcel Sterkenburgworstelen3e EK junioren
Sander de Wijnhockey1e EK
NAAMSPORTPRESTATIE
Marijn van den Bergwielrennen1e GP Adria Mobil
1e GP Orlen
Lars van de Haarveldrijden3e Zilvermeercross
2e Rapencross
2e Beringen
William Knolatletiek2e International Under 18 Match 1500 m.
Josine Koninghockey1e Pro Leaque
Malou Pheninckxhockey1e Pro Leaque
Floris Sujeckikarate1e international Amsterdam Cup
3e internationaal toernooi Berlijn
NAAMSPORTPRESTATIE
Sasha Alvareskarate2e NK online Kata topklasse U14
Eli Brouwerroeien3e NK twee zonder stuurman
Edward den Beer Poortugaelroeien3e NK 1x
1e NK 4x
Sjoerd Froelingroeien1e NK 4-
Bloeme Gartzkarate3e NK online Kata topklasse U12
Esmee Hartmankarate3e NK online Kata beginners klasse U10
Lisa Hartmankarate2e NK online topklasse U18
Amber Heijnkarate3e NK online Kumite topklassen U16
Irene Heslingjudo3e NK -18 jaar
Lay de Jongroeien3e NK lichte skiff
William Knolatletiek2e NK 1500 meter
2e NK 3000 meter
Ineke van Koldamatletiek2e NK 5000 meter
Josine Koninghockey1e landskampioenschap
Tami de Langeroeien2e NK twee zonder stuurman
Kellynsia Leerdamatletiek3e NK hink stap sprong
Berend Oldenburgroeien2e NK 4-
Annette Roozenpara-atletiek2e NK 100 meter
Wia Ruiterroeien2e NK twee zonder stuurman
Dafne Schippersatletiek1e NK 100 meter
Zoe Suurmondkarate3e NK online Kumite topklasse U18
Pieter Veenroeien3e NK twee zonder stuurman
Femke van der Vlietroeien2e NK lichte skiff
Enea Vulcano Aristizabalkarate1e NK online Kata beginners klasse U10
1e NK online Kata beginners klasse U12
3e NK online Kumite beginners klasse U10
Nikki van Woudenbergkarate2e NK online Kata topklasse U12
Marius Woutersatletiek3e NK hoogspringen
Lisa Wukarate 1e NK online Kumite topklasse U18
2e NK online Kata topklasse U18
2e NK online Kata topklassen senioren
Tim Wukarate2e NK online Kata beginners klasse U10
TEAMSPORTPRESTATIE
Kampong heren 1hockey2e landskampioenschap
UZSC dames 1waterpolo2e bekerfinale
UZSC heren 1waterpolo1e bekerfinale
NAAMSPORTPRESTATIE
Josine Koninghockey1e Olympische Spelen
Malou Pheninckxhockey1e Olympische spelen
Anouk Taggenbrockrolstoelbasketbal1e Paralympische Spelen
NAAMSPORTPRESTATIE